השקת קולקציית תכשיטים- מגנוליהשבוע שעבר, נחכתי באירוע השקת קולקצית תכשיטי מגנוליה. האירוע התרחש בקניון רמת אביב וכלל אוכל, שתיה והמון תכשיטים מדהימים!
התרשמתי מאוד מחלק מהתכשיטים ולכן אני רוצה לספר לכם קצת עליהם!
הרשת, הוציאו לאחרונה שתי קולקציות מאוד שונות אחת מהשניה, וכל אחת מיוחדת בדרכה!

הקולקציית הראשונה: קולקצייה מרקיזטות במראה עתיק
הקולקציית  עשויה מתכשיטי כסף מושחרים המשולבים עם מרקיזטות הנותנות לקולקציה מראה עתיק.
בעוד אופנת הניטים לוקחת חלק מרכזי בעונה זו, קולקציית המרקיזטות עשויה מחתיכות של אבן וולקנית בשם המטייט. המטייט הינה אבן וולקנית עתיקה המוזכרת בתרבות מצרים העתיקה. כאשר מחליקים את המרקיזטה היא נראית כסופה ומבריקה, אבן המטייט משווה לתכשיט מראה בהשראת טרנד הניטים.
קולקציית מרקיזטות של מגנוליה מתייחסת לתקופת מצריים העתיקה אשר הייתה עשירה במשאבי טבע ואבנים יקרות אשר אפשרו למצרים לבנות פסלים, לייצר כלים ולעצב תכשיטים. במצרים הפרעונית ביטאה הצורפות באופן כה מובהק את הדר המלכות. תכשיטים בתקופה מצריים העתיקה מחומרי גלם וטכניקות הנותנים לתכשיטים מראה מלכותי.
הברק הנוצץ של אבני המרקזיטות המאפיין את הקולקציה נובע מההשתקפות של האבנים אחת על השנייה, ויוצרת מראה שקשה להתעלם ממנו. האבנים נוצרות מהאבן הוולקנית - המטייט -  אבן וולקנית עתיקה המוזכרת בתרבות מצרים העתיקה, עשויה מברזל שהתחמצן.
כל אבן בקולקציה מורכת על משטח כסף 925 אשר בנויים בו ניטים קטנים של כסף, הנותנים מראה עשיר ויוקרתי לתכשיט.
טווח מחירי הקולקציה: 98-1597₪


הקולקציה השניה: קולקציית וינטאג' בהשראת התקופה הויקטוריאנית.
קולקציית וינטאג' של מגנוליה עוצבה בהשראת התקופה הויקטוריאנית, במאה ה-19 תקופה זו מאופיינת במראה עתיק ובריבוי תחרות וקפלים.
מתייחס לתקופת מלכותה של מלכת אנגליה ויקטוריה. בתקופה זו היה "רעב" בלתי נדלה לפיתוחים חדשים בתחום האופנה ובמיוחד לתכשיטי אופנה.  עוצבו למלכה שפע שמלות בעלות סלסולים, מחוכים ונעליים גבוהות שעוטרו בתכשיטים מעוצבים במראה עשיר ברוח התקופה. 
קולקציית הויטאג' של מגנוליה עשויה מגולדפילד שהינו חומר הדומה בצבעו וצורתו לזהב אך למעשה הינו סגסוגת של מתכות שונות הכוללת בין השאר זהב. הגולדפילד אינו מאבד מצבעו ואינו מתקלף ונראה תמיד כזהב. נוהגים להשתמש בגולדפילד משום שצבעו דומה לזהב והוא קל לעיבוד וזול בהרבה מזהב.
תכשיטי גולדפילד מציעים תחליף לתכשיטי זהב ובמחירים אטרקטיביים הנמוכים ממחירי תכשיטי זהב.
הפריטים הבולטים בקולקציית הוינטאג' של מגנוליה הינם תכשיטי גולדפילד משובצים באמזונייט ירוק ואבני רוז קוורץ בצבע ורוד שהינן אבנים טבעיות להשלמת מראה הוינטאג'.
קולקציית הוינטאג' שמה דגש על אבני החן המשובצים בגולדפילד במראה נקי ששם דגש על היופי של האבן על מנת לתת טוויסט לתכשיט בלי לפגום בפשטות ובלי להאפיל על האבן.
פריטים נוספים בקולקציה זו ללא אבנים אך מעוטרים בסגנון עתיק ברוח התקופה הויקטוריאנית לדוגמא: טבעת מנופחת ושרשרת מנופחת המעוטרים באלמנטים בהשפעת התקופה הויקטוריאנית.

טווח מחירי הקולקציה: 200-487 ₪אני לגמרי ממליצה לכם לרכוש תכשיט או שניים מהקולקציות, אני התאהבתי!

מהאייפון... (:

נשיקות לכולם!

http://www.facebook.com/liorshalevfashion


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מבצע עמוד ענן! באופנה?

Fashion Week תל אביב בסימן- אמור לי את מספר העוקבים שלך ואומר לך מי אתה

פוסט ראשון- dress code וfashion night out!!!